Poszukujemy startupów, które podejmą się rozwiązania wyzwań z obszarów tematycznych Health Tech, Smart City i Greentech. W bibliotece znajduje się ponad 300 problemów biznesowych, których właściciele czekają na najbardziej innowacyjne pomysły.
Najciekawsze projekty zostaną wybrane do pierwszej fazy inkubacji i otrzymają 9500 EUR na przygotowanie planu wdrożenia pomysłu w strukturach właściciela wyzwania.
Kolejne etapy wsparcia mogą rozszerzyć tę kwotę nawet do 54,5 tys. EUR.
MŚP i start-upów z osobowością prawną z siedzibą w krajach Unii Europejskiej lub krajach stowarzyszonych z programem H2020 lub Wielkiej Brytanii. Kwalifikujące się kraje są wymienione w załączniku 1 do programu prac H2020 na lata 2018-2020. Małe i średnie przedsiębiorstwa z siedzibą lub powiązanie z Rosją lub Białorusią NIE kwalifikują się do złożenia wniosku.
Nabór do konkretnego wyzwania, rozpoczyna się od 22 czerwca i trwa do 14 września br. Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na hackaton, który odbędzie się w dniach 29/30 listopada w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.
W wirtualnej bibliotece dostępnych jest ponad 300 wyzwań, których rozwiązanie przyczyni się do powstania zdrowego, inteligentnego i zielonego środowiska miejskiego przyszłości. Katalog umożliwia także filtrowanie po branżach, państwach oraz 37 tematycznych obszarach związanych z wyzwaniami.
Szczególnie zachęcamy do podjęcia jednego z naszych wyzwań lub wyzwań naszych Partnerów. Łącznie, z Polski, zebraliśmy 31 zagadnień biznesowych, które dają realną szansę na długofalową współpracę komercyjną z dużym klientem. Szerszy opis poszczególnych wyzwań znajduje się w wirtualnej bibliotece.
URBAN TECH to program akceleracyjny dla europejskich startupów, którego celem jest zwiększenie konkurencyjności branż Health Tech, Smart City i Greentech. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań międzysektorowych i transgranicznych organizacji i łączymy różnych interesariuszy łańcucha wartości. Projekt zapewnia wsparcie MŚP i start-upom w zwiększaniu potencjału ich rozwiązania.
Źródło/więcej informacji: https://gpnt.pl/urban-tech
powrót