Nowe technologie, transformacje rynków i rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że przedsiębiorcy muszą działać coraz szybciej i skuteczniej.
Współczesne firmy nie mogą pozwolić sobie na przypadkowe decyzje — potrzebują strategii, które pomogą im przeprowadzać procesy zmian w sposób świadomy i kontrolowany.
Z myślą o właścicielach firm, menedżerach i liderach zespołów, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny wraz z ITM Software House organizują praktyczne warsztaty z zakresu zarządzania zmianą w przedsiębiorstwie.
📅 27 października 2025 r. (9:00–16:00)
📍 Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, budynek BK
🔗 Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/836426-20/
👥 Limit miejsc – maksymalnie 3 osoby z jednej firmy (kadra zarządzająca lub menedżerska)
SysTeamsChange to nowoczesna gra symulacyjna dla przedsiębiorców, która uczy, jak skutecznie wprowadzać i zarządzać zmianą w organizacji.
Podczas warsztatów uczestnicy wcielą się w role osób odpowiedzialnych za transformację firmy i będą podejmować decyzje, które realnie wpływają na przebieg procesu.
To nie teoria, ale praktyczne doświadczenie biznesowe, które pozwala sprawdzić różne strategie i zobaczyć ich konsekwencje — w bezpiecznym, symulowanym środowisku.
Udział w warsztatach SysTeamsChange to okazja, by zdobyć wiedzę, która przekłada się na realne działania w firmie.
Poznasz mechanizmy i reakcje, które pojawiają się w organizacji podczas procesu transformacji.
Przetestujesz różne decyzje i strategie bez ponoszenia konsekwencji biznesowych.
Dowiesz się, jak wspierać pracowników w sytuacjach stresu i niepewności.
Nauczysz się skutecznie motywować zespół, komunikować się w procesie zmiany i budować zaufanie.
Zrozumiesz, jak Twoje decyzje i postawa wpływają na wynik całego procesu.
Warsztaty SysTeamsChange są skierowane do osób, które chcą skuteczniej reagować na wyzwania biznesowe i prowadzić swoje firmy przez proces transformacji:
właścicieli i prezesów firm,
menedżerów i liderów zespołów,
specjalistów HR,
zespołów projektowych,
przedsiębiorców planujących rozwój lub restrukturyzację organizacji.
SysTeamsChange to nie wykład ani prezentacja — to realistyczna symulacja decyzji biznesowych.
Warsztaty łączą naukę, emocje i praktykę, angażując uczestników w dynamiczny proces podejmowania decyzji.
Dzięki temu menedżerowie i przedsiębiorcy zyskują nowe narzędzia, by skutecznie zarządzać zmianą i rozwijać swoje organizacje.
To doskonała okazja, by przygotować się na wyzwania przyszłości i wzmocnić kompetencje przywódcze w praktyce.
🔗 Zapisz się na warsztaty SysTeamsChange
📅 27 października 2025 r. (9:00–16:00)
📍 Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, budynek BK
Liczba miejsc jest ograniczona — nie czekaj, aż zmiana Cię zaskoczy.
Naucz się nią zarządzać.