Audyt zrównoważonego rozwoju

Usługa „Audyt zrównoważonego rozwoju” to kompleksowa ocena przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, oddziaływania środowiskowego oraz społecznego wg koncepcji zrównoważonego rozwoju. Pomaga zidentyfikować i ocenić wpływ przedsiębiorstwa na środowisko, społeczeństwo i ekonomię. Nasz doświadczony zespół pracuje z klientami, aby pomóc im zrozumieć, w jaki sposób ich działania wpływają na te trzy sfery i jakie korzyści mogą wynikać z wdrażania zrównoważonych praktyk.

Usługa audytu zrównoważonego rozwoju obejmuje:

  • Analizę zarządzania w zakresie zrównoważonego rozwoju.
  • Analizę wpływu społecznego firmy.
  • Analizę wpływu środowiskowego firmy.
  • Analizę wpływu na gospodarkę firmy.
  • Badanie oddziaływania przekrojowego.
  • Raport i rekomendacje – po przeprowadzeniu audytu dostarczamy klientom szczegółowy raport, który zawiera rekomendacje dotyczące działań, które można podjąć w celu poprawy zrównoważonego rozwoju organizacji.

Wyniki audytu zrównoważonego rozwoju pomagają organizacjom zrozumieć, jak mogą osiągnąć równowagę między celami biznesowymi a troską o środowisko i społeczeństwo. Dzięki tej usłudze nasi klienci mogą wdrażać skuteczne strategie zrównoważonego rozwoju, zyskiwać konkurencyjną przewagę i przyczyniać się do tworzenia bardziej zrównoważonego świata.

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.