Usługi

Jako największa europejska sieć ośrodków i instytucji wspierających rozwój biznesu, oferujemy profesjonalne usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Poznaj obszary naszych usług:

Informacja i doradztwo

Oferujemy szerokie wsparcie w zakresie pozyskiwania informacji i doradztwa. Udzielamy rzetelnych informacji na temat rynków zagranicznych, współpracy międzynarodowej, własności intelektualnej, innowacyjności, zrównoważonego rozwoju oraz strategii marketingowej.

Współpraca zagraniczna

Współpraca międzynarodowa to klucz do sukcesu na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Pomagamy znaleźć odpowiednich partnerów biznesowych za granicą, łącząc polskie firmami z potencjalnymi partnerami na całym świecie. Umożliwiamy efektywne nawiązywanie relacji biznesowych i rozwój międzynarodowy.

Finansowanie

Informujemy o różnorodnych możliwościach finansowania działalności gospodarczej. Dostarczamy informacji o dostępnych źródłach finansowania, grantach i konkursach, które wspierają rozwój przedsiębiorstw. Nie piszemy wniosków o dofinansowanie, ale udzielimy wskazówek jak napisać taki wniosek samodzielnie lub korzystając z pomocy firmy zewnętrznej. 

Transformacja cyfrowa

Transformacja cyfrowa staje się istotnym elementem konkurencyjności, dlatego oferujemy wsparcie w zakresie cyfryzacji procesów biznesowych i marketingu. Pomagamy uzyskać dostęp do specjalistycznych usług, organizujemy szkolenia oraz informujemy o źródłach finansowania, aby umożliwić pełne wykorzystanie potencjału nowoczesnych technologii.

Innowacyjność

Badamy poziom innowacyjności  w firmie i dostarczamy wsparcie w procesie pozyskiwania środków na innowacje. Nasza sieć łączy przedsiębiorców z ekspertami, pomagając tworzyć i wdrażać nowatorskie rozwiązania, które pozwalają osiągnąć przewagę na rynku.

Zrównoważony rozwój

Przywiązujemy wagę do zrównoważonego rozwoju i oferujemy kompleksową pomoc w tym obszarze. Przeprowadzamy audyt zrównoważonego rozwoju, identyfikujemy obszary wymagające poprawy i pomagamy w opracowaniu założeń polityki zrównoważonego rozwoju, co może przyczynić się do wzrostu konkurencyjności i osiągnięcia zrównoważonych celów biznesowych.

Spotkania biznesowe

Łączymy przedsiębiorców poprzez organizację spotkań, targów oraz misji gospodarczych. To doskonała okazja do nawiązywania bezpośrednich kontaktów, budowania partnerstw i współpracy międzynarodowej. Nasze inicjatywy umożliwiają rozwijanie relacji biznesowych na skalę globalną, otwierając nowe perspektywy rozwoju.

Szkolenia i konferencje

Organizujemy wydarzenia (szkolenia i konferencje), które dostarczają cennych informacji i wiedzy na tematy istotne dla rozwoju biznesu. Nasze inicjatywy edukacyjne pomagają MŚP w podnoszeniu umiejętności, rozwijaniu potencjału oraz skutecznym konkurowaniu na rynku.

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.