Wyszukiwarka ofert

Baza POD (Partnership Opportunities Database) to międzynarodowa baza ofert współpracy prowadzona przez Komisję Europejską za pośrednictwem sieci Enterprise Europe Network. Baza zawiera profile firm z ponad 60 krajów, w których działają ośrodki EEN. Baza prowadzona jest w języku angielskim.

 

  • Przedsiębiorcy poszukujący partnerów biznesowych mają możliwość nawiązania kontaktów m.in. z zagranicznymi producentami, dystrybutorami, pośrednikami handlowymi i podwykonawcami.
  • W bazie zamieszczane są zarówno oferty zagranicznych przedsiębiorców jak również oferty polskich firm w celu upowszechnienia ich wśród partnerów biznesowych na całym świecie.
  • Przedsiębiorcy mają możliwość utworzenia własnego profilu, który będzie dystrybuowany wśród firm z krajów wskazanych przez nich w formularzu zgłoszeniowym.

By utworzyć własny profil należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do ośrodka EEN osobiście, pocztą lub przesłać jego skan na adres: een@wmarr.olsztyn.pl lub wypełnić go on-line.

Jak to działa:

  • Konsultant naszego Ośrodka EEN przetłumaczy Profil Twojej firmy na język angielski i wprowadzi go do międzynarodowej bazy ofert.
  • Po zatwierdzeniu profilu przez ekspertów będzie on widoczny dla potencjalnych partnerów biznesowych na całym świecie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.