czwartek, 26 lipca, 2018

Badanie polskich Startupów 2018

startup polandCelem ankiety jest stworzenie czwartego raportu „Polskie Startupy 2018”.

W 2018 roku badanie zostało uzupełnione o nowe zakresy badawcze:

  1. Branże na topie – W jakie branże najbardziej opłaca się inwestować swój pot i łzy? W których branżach startupy pozyskały najwięcej kasy, a które przymierają z głodu? W jakich sektorach startupy najszybciej znajdują klientów?
  2. Jak zostać startupowcem? – Co studiowali założyciele najprężniej rosnących startupów? Czy zagraniczne doświadczenia korelują z sukcesem? Czy trzeba kończyć studia, by z sukcesem budować startup?
  3. Czy jest już popyt? – Wielki biznes w wielkich mediach odmienia słowo startupprzez przypadki. Co z tego wynika? Jak korporacje współpracują ze startupami? Które inwestują w startupy, które kupują od nich technologie? Czy jest w Polsce potencjał exitów?
  4. Kasa i praca w startupie – Czy warto iść do pracy w startupie? Ile się tam zarabia? Czy pracownicy startupów w Polsce dostają opcje na udziały? Czy kultura pracy w startupach jest rzeczywiście inna niż w korpach? Czy naprawdę da się tam zmieniać świat na lepsze zza biurka w coworku?

6 powodów, by wziąć udział w badaniu:

  1. Otwierasz polskie startupy na świat.
  2. Wpływasz na tych, którzy podejmują decyzję.
  3. Pomagasz zmieniać mentalność polskich inwestorów.
  4. Inspirujesz do wytrwałości.
  5. Uczysz wielki biznes pracy ze startupami.
  6. Robisz startupowy coming-out swojego regionu.

Raport zostanie opublikowany przez Startup Poland w formie bezpłatnej już we wrześniu. Wersja elektroniczna rapotu będzie dostępna na www.startuppoland.org. Egzemplarze drukowane będą dostępne nieodpłatnie podczas rozmaitych wydarzeń startupowych i u Ambasadorów Startup Poland.

Ankietę można wypełnić TUTAJ.

 

Źródło: http://raport2018.strikingly.com/

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.