W dzisiejszych czasach, gdy kryzys globalny wpłynął na wiele branż, konieczne jest, aby firmy skoncentrowały się na optymalizacji kosztów i minimalizowaniu ryzyka, związanych np. z dostawami energii. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Bezpieczeństwo energetyczne MŚP w dobie kryzysu globalnego”, który odbędzie się 16 maja 2023 roku, w ramach VII Kongresu Przyszłości.

Udział w tym panelu to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o najnowszych trendach i najlepszych praktykach w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Twojej firmy. Dowiesz się także, jak minimalizować ryzyko i poznasz ekspertów z branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i odpowiedzą na Twoje pytania.  Podczas panelu zostaną również omówione najnowsze rozwiązania technologiczne oraz strategie, które pomogą Twojej firmie przetrwać trudne czasy i osiągnąć sukces w dobie kryzysu.

 

W PROGRAMIE
10:00 – 10:30 „Bezpieczeństwo energetyczne MŚP w dobie kryzysu globalnego” – prelekcja eksperta branżowego Daniela Czyżewskiego z portalu ENERGETYKA24.COM
10:30 – 10:45 „Podnoszenie efektywności energetycznej w firmie” – prezentacja projektu DEESME – Anna Piórkowska, KRAJOWA AGENCJA POSZANOWANIA ENERGII
10:45 – 11:00 Energia dla biznesu: wyzwania MŚP i dostępne rozwiązania – dyskusja

Sprawdź agendę panelu!

 

Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa energetycznego! Weź udział w dyskusji z innymi przedsiębiorcami.

Przyjdź na VII Kongres Przyszłości. Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe UWM w Olsztynie, ul. Dybowskiego 11.

Zarejestruj się na panel „Bezpieczeństwo energetyczne MŚP w dobie kryzysu globalnego” i dołącz do nas w dniu 16 maja 2023 roku. 

Rejestracja otwarta do 15 maja 2023 r. Zgłoszenie należy wysłać na adres: een@wmarr.olsztynpl.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Enterprise Europe Network w Olsztynie

e-mail: een@wmarr.olsztyn.pl

tel. 89 521 12 80 / 89 521 12 82 / 89 521 12 70

 

Szczegóły całego wydarzenia:

https://gazetaolsztynska.pl/Kongres-Przyszlosci

https://www.facebook.com/KongresPrzyszlosci

 

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.