aktualnosci_wmarr_10Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz amerykańska instytucja rozwoju regionalnego Virginia Economic Development Partnership (VEDP) serdecznie zapraszają na seminarium pt. „INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku amerykańskim?”.

Seminarium odbędzie się 21 marca 2017 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 91A , w godz. 9.30-15.00.

Spotkanie poprowadzi pani Agnieszka Pawełkowska, która posiada bogate doświadczenie zawodowe w biznesie międzynarodowym. Od 15 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i od 6 lat prowadzi w Alexandrii w stanie Virginia firmę konsultingową wspierającą polskich przedsiębiorców na rynku amerykańskim.

Udział w seminarium to doskonała okazja, by dowiedzieć się jak pokonać bariery związane z wejściem na rynek amerykański, zapoznać się z aspektami prawnymi prowadzenia działalności gospodarczej i etykietą biznesową w USA.

Na wydarzenie zapraszamy przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres j.stawecka@wmarr.olsztyn.pl lub w.kulakowski@wmarr.olsztyn.pl.

Rekrutacja trwa do 17 marca 2017 r.

Pobierz:
formularz zgłoszeniowy
program

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.