aktualnosci_wmarr_7

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie serdecznie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego na pierwsze powakacyjne seminarium pt. „Rynki Azji Środkowej: Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan oraz Rosji, Białorusi i Serbii szansą rozwoju dla eksporterów”.

Seminarium odbędzie się 4 września 2017 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91A).

Podczas seminarium prowadzący wyjaśnią co to jest Nowy Jedwabny Szlak, przybliżą m.in. Rynki Azji Środkowej (Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan), wskażą i doradzą – na którym rynku Państwa produkt/usługa ma największe szanse.

Spotkanie poprowadzą: pan Tomasz Tomaszewski i pani Ewa Ginal-Tomaszewska. Trenerzy prowadzący spotkanie są praktykami, właścicielami firmy TETO-LEDER, która od kilkunastu lat wprowadza polskie firmy na omawiane rynki. Firma jest członkiem i jednym z założycieli Asocjacji DOSTLIK – zrzeszającej organizacje i firmy z Kazachstanu, Uzbekistanu, Azerbejdżanu i Polski, powołanej w celu wspierania współpracy między partnerami z tych krajów.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres j.popiel@wmarr.olsztyn.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 sierpnia 2017 r.

Pobierz:
Program seminarium
Formularz zgłoszeniowy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.