Grupa Sektorowa AgroFood  Enterprise Europe Network  organizuje międzynarodową imprezę B2B podczas targów BioXpo Vitasana. To najłatwiejszy i najszybszy  sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy. Umówione, 30 minutowe spotkania wystarczają do oceny potencjalnego biznesowego partnerstwa.

BioXpo VitaSana to największe targi ekologiczne w Belgii. Wystawa oferuje platformę, na której można wygenerować świadomość marki u docelowej grupy odbiorców, uzyskać dodatkowe inspiracje i informacje, poznać nowych klientów i  wzmocnić więzi z istniejącymi klientami.

Belgia to  jeden z najbardziej rozwojowych producentów  sektora spożywczego. Belgijskie produkty spożywcze są znane ze swojego pysznego smaku i jakości. Ta reputacja jest zasłużona, ponieważ Belgia jest jednym z tych krajów, w których dobra żywność jest częścią kultury, a produkty ekologiczne i zrównoważone odgrywają coraz ważniejszą rolę. W ostatnich latach w Belgii rośnie ilość produktów ekologicznych. W ciągu ostatnich 10 lat belgijski sektor ekologiczny rósł średnio o 10% rocznie, podczas gdy średnia europejska wynosi 7,5%.

Targi przyciągają około 150 wystawców i 2500 profesjonalnych zwiedzających.

Spotkania B2B są bezpłatne. Wizyta na targach jest możliwa tylko poprzez wcześniejszą rejestrację na stronie BioXpo .

Termin : 13 i 14 października 2019.

Miejsce: Brussels Expo, Hall 11.

Szczegóły i rejestracja: https://tiny.pl/tcvt5

Strona targów: http://www.bio-xpo.be/en

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.