PDFPolska Agencja Inwestycji i Handlu realizuje branżowy program promocji branży meblarskiej, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji.

W ramach realizacji programu PAIH organizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas wydarzeń targowo-konferencyjnych. Na zorganizowanych stoiskach polskie firmy mają możliwość prezentacji ofert, filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami. Dodatkowo obsługa stoiska narodowego udziela zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach.

Najbliższe stoisko zostanie zorganizowane podczas China International Furniture Expo w terminie 11-14 września 2018 r. W 2019 roku planowane są również stoiska podczas IMM Cologne w Niemczech oraz Index International Design w Dubaju. Kalendarz wydarzeń dostępny jest TUTAJ

Program promocji realizowany jest w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i jest przeznaczona dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Więcej szczegółów o programie dostępne jest na stronie: polish-design-furniture.com

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.