czwartek, 1 sierpnia, 2019

Cyfryzacja dla przedsiębiorstw.

DigitaliseSME (Digital Enablers in SMEs: Support for Digitalisation to Enhance SMEs’ Capacity to Go International and Innovate) to program dla przedsiębiorstw planujących cyfryzację określonych obszarów w swojej firmie oraz dla informatyków (firm z branży informatycznej), które są w stanie zrealizować te zadania.

Projekt łączy europejskich przedsiębiorców z ekspertami ds. digitalizacji, którzy wspierają firmy z wybranego kraju UE. Wsparcie trwa 4 tygodnie i jest podzielone na:

  • 2 tygodnie pracy analitycznej związanej z działalnością i funkcjonowaniem danego biznesu
  • 2 tygodnie pracy w siedzibie przedsiębiorcy, polegającej na przeprowadzeniu audytu cyfrowego i przekazaniu propozycji rozwiązań cyfrowych adekwatnych do problemu danego przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorca otrzyma tym samym najlepsze rozwiązania dla swojej firmy po to, aby mogła czerpać jak największe korzyści z cyfryzacji.

Korzyści z projektu:

Jeśli jesteś firmą:

 -Podczas całego procesu transformacji cyfrowej Państwa firmy międzynarodowi eksperci będą w pełni wspierać proces digitalizacji przedsiębiorstwa.

-Otrzymają Państwo pełne wsparcie w procesie cyfryzacji zarówno swoich produktów, procesów jak i usług, które dzięki digitalizacji będą mogły stać się istotnym elementem działalności biznesowej.
-Wynagrodzenie eksperta jest w całości finansowane przez projekt DigitaliseSME. Przez dwa tygodnie przedsiębiorca pokrywa koszty wyżywienia oraz zakwaterowanie eksperta.

Jeśli jesteś Ekspertem ds. Digitalizacji

 -Rozszerzą Państwo swoje zasięgi rynkowe, zwiększając widoczność na arenie międzynarodowej oraz znajdując nowych klientów.

-Wzmocnią Państwo swój wizerunek, dołączając do unijnego projektu wspierającego MŚP.
-Otrzymają Państwo ryczałtowe wynagrodzenie za swoje usługi – 8 tys. euro. Ponadto zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewni firma, w której będą Państwo pracować przez dwa tygodnie.
-Projekt pilotażowy “Digitalise SME” jest współfinansowany ze środków DG Connect.
-DG Connect jest instytucją Komisji Europejskiej. Jednostka ta odpowiada za unijną politykę Komisji w dziedzinie gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego oraz agendy cyfrowej. Instytucja została powołana na wniosek Parlamentu Europejskiego.

Szczegóły: https://tiny.pl/tfs7l

Strona programu: https://digitalisesme.eu/

Zainteresowanych projektem oraz wsparciem w zakresie przystąpienia do „DigitaliseSME” prosimy o kontakt na adres mailowy: mwachowski@rig.katowice.pl lub telefonicznie tel. +48 (32) 351-11-95|mob. 782-731-687.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.