Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Izbie Handlowej w regionie Arkadii zaprasza do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Tripolis w Grecji.

Misja przewidziana jest dla firm z sektora spożywczego oraz kosmetyków organicznych. Firmy, które zadeklarują chęć zakupu produktów greckich mogą otrzymać finansowanie wyjazdu w zakresie:

  • lot w obie strony do Aten (klasa ekonomiczna) dla jednego przedstawiciela firmy / organizacji (w przypadku drugiej osoby będzie ona musiała pokryć własne koszty)
  • transfer z / na lotnisko i transport lokalny
  • zakwaterowanie na 2 noce oraz pełne wyżywienie
  • specjalistyczna pomoc podczas spotkań B2B
  • wizyty w firmach.

Stronę grecką reprezentować będą firmy produkujące typowe produkty spożywcze i organiczne z regionu Peloponez, regionu będącego jednym z filarów kuchni greckiej. Są to produkty takie jak:

Wino, Ouzo / tsipouro, przetwory warzywne w puszkach, suszone owoce, ser, oliwa z oliwek Extra Virgin, konserwy / marmolady / soki, orzechy, kawa, ocet, świeże owoce i warzywa, organiczne zioła, kosmetyki organiczne itp.

Szczegóły wyjazdu zawarte są w załączniku. W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu pod numerem 89 512 24 05.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.