Już po raz siódmy w ramach Programu Promocji Regionu przedsiębiorcy z Danii, Finlandii i Szwecji odwiedzili Warmię i Mazury. W trakcie konferencji i warsztatów skandynawscy przedsiębiorcy zapoznali się z możliwościami współpracy z polskim biznesem, a następnie wzięli udział w sesji rozmów biznesowych z przedsiębiorcami z województwa warmińsko-mazurskiego, których organizatorem był ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie we współpracy z ośrodkami EEN: NorthDenmark EU Office, Almi Företagspartner Mitt AB, Turku Science Park, Almi Företagspartner Jönköping AB.

Podczas dwugodzinnej sesji odbyły się łącznie 43 spotkania biznesowe. Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem obu stron, jak i wyrażeniem zainteresowania przyszłej współpracy.

Goście ze Skandynawii coraz chętniej podejmują próby współpracy z firmami z Warmii i Mazur. Dzięki szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej Regionu oraz wieloletniemu doświadczeniu na Warmię i Mazury przyjeżdża z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców poszukujących partnerów biznesowych.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.