Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network, która odbędzie się w dniach 16-17 marca 2020 r. przy okazji targów spożywczych TAVOLA w Kortrijk (Belgia).

Targi TAVOLA należą do najważniejszych w Europie targów branży spożywczej. To ponad 17 500 odwiedzających z sektora detalicznego, sklepów specjalistycznych oraz firm z branży cateringu z ponad 30 krajów. Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów mało powierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

 

Na czym polega giełda?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line, określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymują indywidualne grafiki spotkań
  • W daniach 16-17 marca 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

Koszty
Udział w sesji B2B jest bezpłatny.

Rejestracja
Rejestracja on-line trwa do 17 marca 2020 r.
Strona wydarzenia: Giełda Kooperacyjna TAVOLA

 

Zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Pętlak, tel. 89 512 24 29, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.