czwartek, 12 września, 2019

HONGKONG jako brama do rynku chińskiego

Szanowni Przedsiębiorcy,

Hong Kong Trade Development Council, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie oraz Enterprise Europe Network przy WMARR S.A. w Olsztynie serdecznie zapraszają na seminarium „HONGKONG jako brama do rynku chińskiego” które odbędzie się 26 września 2019 r. w godzinach: 10:00 – 14:00 w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 91A.

Mimo swej niedużej powierzchni oraz zaledwie kilkumilionowej populacji Hongkong jest 7 największą gospodarką handlową świata.

Ponad 90 procent PKB Hongkongu pochodzi z sektora usług, co sprawia iż jest on najbardziej zorientowaną na usługi gospodarką na świecie, a także jednym z największych eksporterów zegarków, gier i zabawek, telefonów komórkowych oraz elektroniki.

Hongkong to również brama na rynki azjatyckie dla eksporterów. Ponad 90% importowanej do Hongkongu żywności przeznaczone jest do ponownego eksportu.

Podczas seminarium dowiedzą się Państwo, jakie znaczenie ma Hongkong w sprzedaży transgranicznej i dlaczego firmy z całego świata otwierają tu swoje przedstawicielstwa a także co, jak i dlaczego warto eksportować do Chin.

Na koniec swoimi doświadczeniami podzielą się przedsiębiorcy, którzy pierwsze kroki na rynku chińskim mają już za sobą.

Firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie własnoręcznie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Z poważaniem

Zespół Enterprise Europe Network

Program i formularz zgłoszeniowy.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.