Innovation Norway w ramach Funduszy Norweskich 2009-2014 (Fundusz Współpracy Dwustronnej) ogłosił nabór wniosków do instrumentu Dofinansowanie Podróży (Travel Support) w programie „Innowacje w zakresie zielonych technologii”.

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i obejmuje dofinansowanie kosztów podróży biznesowych na spotkania z podmiotami norweskimi, które służą przygotowaniu innowacyjnych i zielonych dwustronnych projektów partnerskich oraz wniosków o granty z programów europejskich.

Dofinansowanie podróży w formie kwoty ryczałtowej wynosi 1200,00 EUR.

Wnioskodawcy składają wniosek za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie jest wymagane korzystanie z konkretnego formularza, ale wniosek w postaci e‐maila musi zawierać następujące informacje:
– nazwę firmy, dane osoby do kontaktu, numer telefonu, adres e‐mail, adres strony internetowej,
– numer rejestracji podmiotu,
– główny rodzaj działalności / sektor gospodarki,
– krótki opis koncepcji projektu,
– cel i spodziewany rezultat wizyty w Norwegii/Polsce oraz określenie roli partnera w projekcie,
– program spotkań w Norwegii/Polsce (należy wymienić podmioty, z którymi planowane są spotkania).

Do wniosku w postaci e‐maila należy załączyć następujące dokumenty:
– wyciąg z KRS‐u lub rejestru CEIDG oraz oświadczenie własne podmiotu wnioskującego dotyczące jego statusu MŚP,
– wypełnione oświadczenie o pomocy de minimis otrzymanej przez podmiot wnioskujący (ze strony internetowej Programu „Innowacje w zakresie zielonych technologii”).

Wnioski o dofinansowanie podróży oceniane są w trybie ciągłym, od dnia ogłoszenia do 30 czerwca 2017 r. lub do wyczerpania budżetu przewidzianego w Programie.

Szczegóły nt. naboru dostępne są TUTAJ.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.