konferencjaPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. we współpracy z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka sp.k. organizuje konferencję „Kierunek Wschód: Potencjał dla Biznesu”, która odbędzie się 5 grudnia 2018 r. w Hotelu Marriott w Warszawie (Sala Bałtyk, Aleje Jerozolimskie 65/79).

Wydarzenie adresowane jest do firm zainteresowanych rozwojem handlu oraz realizacją projektów inwestycyjnych na rynkach wschodnich (Białoruś, Rosja, Kazachstan).

Głównym celem konferencji jest przybliżenie polskim przedsiębiorcom mechanizmów i zasad prowadzenia biznesu w ramach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej oraz potencjału jaki posiada. Na konferencji będą obecne firmy działające na rynkach wschodnich, które podzielą się zdobytym doświadczeniem i opowiedzą o swoich sukcesach.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w rozmowach B2B z potencjalnymi partnerami zagranicznymi oraz specjalnych warsztatach, podczas których zostaną przedstawione praktyczne aspekty prowadzenia działalności na Białorusi, w Kazachstanie oraz Rosji, takie jak m.in.: procedura założenia spółki, zawieranie umów z lokalnymi kontrahentami, rozwiązywanie sporów, egzekucja należności pieniężnych, kwestie podatkowe, uzyskiwanie certyfikatów oraz licencji.

Szczegółowy program konferencji dostepny jest TUTAJ.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu można uzyskać pod adresem dawid.cecuda@paih.gov.pl, maria.lubian@paih.gov.pl lub tatyana.koryakina@dzp.pl.

Źródło: www.paih.gov.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.