Jak wykorzystać doświadczenia mijającej perspektywy finansowej do tego, aby lepiej przygotować się na możliwości, jakie przyniosą nam kolejne lata? Czy trudny okres pandemii daje szansę na realizację innowacyjnych projektów i wypracowanie swojej przewagi konkurencyjnej? Skąd czerpać inspirację i motywację do działania?

 

Kolejną edycję konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?” kierujemy do firm, które już rozwijają lub w najbliższej przyszłości chcą rozwijać swoją działalność innowacyjną i aplikować o fundusze europejskie. Pokusimy się o podsumowanie mijających lat, co udało się osiągnąć polskim przedsiębiorstwom dzięki środkom z PR Horyzont 2020, a także funduszy strukturalnych (POIR, RPO). Zaprezentowane zostaną ostatnie konkursy m.in.: Green Deal w Horyzoncie 2020 oraz oferta POIR. Uchylimy także rąbka tajemnicy, co przyniesie przyszłość – kolejna perspektywa, kiedy otwarte zostaną najbliższa nabory oraz które priorytety będą wspierane.

Ważnym elementem wydarzenia będzie prezentacja oferty projektu Innovation Coach (STEP II), który skierowany jest do przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki w świecie innowacji. Pokażemy efekty, a jego uczestnicy odpowiedzą na pytanie, czy warto.

Nasza konferencja to tradycyjnie bogaty cykl warsztatów dla firm. W tym roku poświęcone one będą najbliższym konkursom w H2020 (Green Deal) i POIR, przyszłym naborom (EIC Accelerator), jak również całej serii kompetencji niezbędnych do skutecznego aplikowania i realizowania projektów. W ramach Innovation Coach zaoferujemy warsztaty poświęcone zarządzaniu projektami, ulgom podatkowym na B+R czy kapitałowi ludzkiemu.

Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Wydarzenie jest bezpłatne, odbędzie się on-line w czasie rzeczywistym.

Niebawem otworzymy również rejestrację na warsztaty równoległe. Będzie ona dostępna dla osób, które zarejestrują swój udział w konferencji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji!

Program i rejestracja: Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.