Konferencja „Postaw na Polską Markę!” odbędzie się 26.02.2019 r. w Olsztynie (Hotel Omega, ul. Sielska 4a). Wydarzenie jest przeznaczone głównie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, a także przedstawicieli instytucji wspierających rozwój przedsiębiorstw, organizacji zrzeszających przedsiębiorców, samorządu terytorialnego, szkolnictwa wyższego, jednostek naukowych oraz Specjalnych Stref Ekonomicznych.

Podczas pierwszej części konferencji uczestnikom zostaną przedstawione dotychczasowe efekty działania projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Obszarem wsparcia w tym poddziałaniu obejmującym 12 kluczowych branż są m.in. działania promocyjne na najważniejszych imprezach targowych na świecie, a także możliwość skorzystania na nich ze stoisk narodowych, które udostępniają przedsiębiorcom przestrzeń do spotkań biznesowych z potencjalnymi partnerami.

Dyskusja będzie dotyczyła efektywności prowadzonych do tej pory działań promocyjnych na targach międzynarodowych, skuteczności strategii promocji marki polskiej gospodarki na świecie, efektów prowadzenia działań promocyjnych na rynkach perspektywicznych, a także innych pomysłów na promocję polskich marek produktowych.

Uczestnicy będą mieli też okazję zapoznać się dostępnymi instrumentami wsparcia dla przedsiębiorców w obszarze rozwoju eksportu i inwestycji, współfinansowanych ze środków europejskich.

W drugiej części konferencji przewidziane zostały panele dyskusyjne/warsztatowe prowadzone przez znakomitych moderatorów. Każdy z uczestników będzie mógł uczestniczyć w tylko jednym panelu dyskusyjnym:

  • Certyfikacja/jakość
  • Marka Polskiej Gospodarki
  • Sprzedaż i dystrybucja
  • Edukacja – patriotyzm konsumencki
  • Bariery dla przedsiębiorców na rynku wewnętrznym
  • Rozwój eksportu poprzez e-commerce (handel elektroniczny)
  • Ocena działalności instytucji finansowych we wsparciu działalności eksportowej firm

Jak zapisać się na konferencję?
Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Na konferencję można się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać na adres: konferencja@crps.pl.

Źródło: www.een.org.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.