Ogólnopolska kampania Kobieta w roli głównej już 18 czerwca dotrze do Olsztyna, by promować przedsiębiorczość wśród kobiet.

Kobieta w roli głównej to jedne z największych spotkań networkingowych dla kobiet w Polsce. Odbywają się już piąty rok, a ich kluczowym celem jest ukierunkowanie na rozwój i merytoryczne wsparcie. Standardem spotkań są dwie merytoryczne prelekcje ekspertów, praktyków i trenerów biznesu.
– Organizujemy cykliczne spotkania z ekspertami dotyczące rozwoju zawodowego kobiet, wdrażania nowych rozwiązań we własnym biznesie, a także w pracy na etacie – mówi Anna Berdowska, inicjatorka projektu.
Wydarzenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet, a udział w nich jest zawsze bezpłatny.

Podczas najbliższego spotkania w Olsztynie przewidziane są dwie merytoryczne prelekcje biznesowe. Ewa Waszkiewicz, psycholog biznesu i HR manager, opowie o radzeniu sobie ze stresem i pokonywaniu przeciwności w drodze do sukcesu.
Anna Szajerska, specjalista ds. PR, poradzi uczestniczkom, jak wypromować swoją firmę w sieci małym kosztem.
W programie przewidziany jest również networking. Nie zabraknie niespodzianek ufundowanych przez Partnerów wydarzenia.

Konferencja Kobieta w roli głównej: 18.06.2019, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Olsztyn, ul. 1 maja 5.
Zapisy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.