aktualnosci_wmarr_7

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie serdecznie zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej I edycji Targów Dronetech 2016, która odbędzie się 12 października 2016 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda Kooperacyjna daje możliwość i szansę do zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

 

Koszty

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i w targach Dronetech 2016 jest bezpłatny.

 

Rejestracja

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 30.09.2016 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu talkB2B.

 

Podczas spotkań kooperacyjnych, otrzymają Państwo zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów.

 

Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania Giełdy pozostaną do Państwa dyspozycji. Uczestnicy Giełdy będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi tłumaczenia konsekutywnego oraz cateringu.

 

Wszystkie firmy zainteresowane udziałem w spotkaniach, zapraszamy do kontaktu z konsultantami  ośrodka Enterprise Europe Network przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie:

 

Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl, tel: 89 535 67 83

Justyna Stawecka, e-mail: j.stawecka@wmarr.olsztyn.pl, tel: 89 535 67 82.

 

Źródło: dronetech2016.talkb2b.net

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.