DronetechOśrodek Enterprise Europe Network w Toruniu zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów w dziedzinie dronów do udziału w Międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, towarzyszącej III edycji targów DRONETECH.
Międzynarodowa giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 19-20 października 2018 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

Dlaczego warto wziąć udział?
Giełda kooperacyjna (spotkania B2B) daje możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy międzynarodowej.

Giełda kooperacyjna to idealna platforma do:

  • obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych branżowych trendach,
  • przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
  • dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych.

Koszty
Udział w giełdzie kooperacyjnej i targach DRONETECH jest bezpłatny.
Każdego uczestnika obowiązuje rejestracja.

Rejestracja
W celu rejestracji na giełdę kooperacyjną należy do 12.10.2018 r. utworzyć profil firmy za pośrednictwem platformy https://dronetech2018.b2match.io/
Rejestracja odbywa się w języku angielskim.

Wybór partnera do rozmów
Od 24.09.2018 do 16.10.2018 każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany, dokonuje wyboru partnerów do spotkań.

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają harmonogram spotkań (który może być aktualizowany). W harmonogramie zawarte zostaną informacje o terminie spotkań, numerach stolików przy którym się one odbędą, danych firm, z którymi zaaranżowano spotkania.

Giełda kooperacyjna
W dniach 19-20 października 2018 przy ponumerowanych stolikach odbędą się międzynarodowe rozmowy biznesowe. Tuż przed spotkaniami uczestnicy otrzymają zaktualizowane wersje harmonogramów rozmów.

Targi DRONETECH
DroneTech 3rd World Meeting – to międzynarodowe wydarzenie, które łączy naukowców, biznesmenów – pasjonatów nowoczesnych technologii bezzałogowych. W programie oprócz wystawy firm międzynarodowych odnaleźć można konferencję ekspertów w dziedzinie technologii, prawa i bezpieczeństwa oraz socjologii. Szczególną pozycję zajmuje DRONETECH RACE CUP – wyścigi dronów, w których zsynchronizowana współpraca człowieka i maszyny dostarczy niezwykłych emocji.
W celu skorzystania z wszystkich dostępnych atrakcji targowych, należy dokonać krótkiej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie targów http://dronetech-poland.com/

Organizator
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z panem Miłoszem Warachewiczem z biura Enterprise Europe Network w Toruniu, tel.: (56) 699 54 80, e-mail: milosz.warachewicz@tarr.org.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.