aktualnosci_wmarr_5

W imieniu Agencji Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA zapraszamy do udziału w misji handlowej dla branży odzieży dziecięcej, która odbędzie się w dniach 9-12 listopada 2016 r. w Sewilli (Hiszpania).

Celem wyjazdu jest bezpośrednie poznanie szerokiej oferty andaluzyjskich producentów odzieży dziecięcej, a także nawiązanie współpracy z wybranymi firmami z regionu Andaluzji.
Wyjazd będzie obejmował:

  • Showroom i spotkania B2B z przedstawicielami andaluzyjskich firm;
  • wizyty w wybranych sklepach i siedzibach andaluzyjskich producentów i dystrybutorów.

Za organizację misji oraz pokrycie jej kosztów odpowiada Agencja Extenda, której przedstawiciele przez cały czas towarzyszyć będą i służyć wszelką pomocą uczestnikom wyjazdu. Językiem roboczym misji będzie język angielski.

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmie centrala Extendy w Sewilli. Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z warszawskim biurem Agencji Extenda pod nr. tel. 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl.

Zachęcamy także do odwiedzenia portalu poświęconemu andaluzyjskiemu sektorowi mody dziecięcej: https://extendaplus.es/modaandalucia

Źródło: www.een.org.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.