piątek, 19 lipca, 2019

Misja na Białoruś.

Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego organizuje wraz z Ambasadą RP w Miński oraz Departamentem Współpracy Ekonomicznej MSZ misję gospodarczą/ wyjazd studyjny do Witebska i Mohylewa (Białoruś), 25-27 września 2019 r.  Jest to region, który jest zasobny w produkty naturalne i bardzo czysty ekologicznie.  Ponadto jest  „głodny” wszelkich technologicznych i technicznych  rozwiązań związanych między innymi z przetwórstwem warzyw, owoców, ryb i innych darów natury. Ponadto interesuje ich zwłaszcza przetwórstwo drzewne, meblarstwo, produkcja jachtów i łodzi i tematy związane z turystyką.

W ramach misji będziemy prezentować możliwości eksportowe Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Prócz tego odbędą się spotkania B2B.

Głównymi organizatorami spotkań biznesowych ze strony białoruskiej będą Administracja Izb Handlowych Obwodów Witebskiego i Mohylewskiego oraz Arzinger &Partners oraz Zrzeszenie Polskiego Biznesu.

Uczestnikom misji proponujemy:

·         Udział w spotkaniu informacyjnym z przedstawicielami Ambasady RP w Miński i Narodowym Centrum Inwestycji Zagranicznych RB nt. współpracy z partnerami białoruskimi;

·         Możliwość zapoznania się z działalnością przedsiębiorstw zainteresowanych współpraca z Polską i spotkania z władzami gospodarczymi Obwodu Witebskiego i Mohylewskiego;

·         Możliwość prezentacji oferty i spotkań dwustronnych z miejscowymi partnerami w formacie B2B;

·         Pomoc w rezerwacji miejsc hotelowych w Witebsku i Mohylewie.

Uczestnicy misji we własnym zakresie pokrywają koszty przejazdu do Mińska i zakwaterowania w hotelu (ok. 400- 500 euro). Organizatorzy zapewniają tłumaczenia oraz transport na trasie Mińsk – Witebsk – Mohylew – Mińsk.

Jeżeli wyrażą Państwo zainteresowanie, bardzo proszę o kontakt.

Magdalena Kędziorska

Główny specjalista

Departament Koordynacji Promocji

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

10-447 Olsztyn
ul. Głowackiego 17

T: +48 89 512 51 90

F: +48 89 512 51 79
E: m.kedziorska@warmia.mazury.pl
W: www.invest.warmia.mazury.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.