Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w imieniu Agencji Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA zaprasza do udziału w misji do Hiszpanii dla polskich biur pośrednictwa nieruchomości posiadających w ofercie produkty hiszpańskie bądź mających klientów zainteresowanych inwestowaniem w Hiszpanii. Misja odbędzie się w dniach 5 – 9 listopada br.

Celem wyjazdu jest nawiązanie kontaktów z agencjami nieruchomości z południa Hiszpanii (Region Andaluzji, wybrzeże Costa del Sol – Malaga i Costa de la Luz – Kadyks) oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą. W tym roku uczestnicy misji odwiedzą także Międzynarodowy Salon Nieruchomości Basenu Morza Śródziemnego, SIMED, na którego terenach zrealizowana zostanie część misji (sesja B2B w Maladze).

Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiego biura nieruchomości będzie w całości pokryty przez Agencję EXTENDA (przelot, welcome dinner, noclegi, śniadania i lunche, wizyty studyjne). Szczegóły, formularz zgłoszeniowy oraz orientacyjna lista uczestników po stronie hiszpańskiej dostępne są w warszawskim biurze Agencji Extenda (nr tel. 22 617 84 08 oraz extenda@extenda.pl) . Strona PARP: https://tiny.pl/tdhrc

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.