aktualnosci_wmarr_12Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku informacyno-promocyjnym podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference w Tel Awiwie w dniach 5-6 września 2018 r.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich startupów ICT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Przedsiębiorcom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym organizator umożliwia:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas DLD Tel Aviv Digital Conference 2018 prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Zwolińską, e-mail: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas DLD Tel Aviv 2018 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.