aktualnosci_wmarr_3

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji przy Konsulacie Generalnym RP w Kolonii zapraszamy firmy z branży spożywczej do skorzystania z oferty bezpłatnej promocji swoich produktów na polskim stoisku narodowym podczas Międzynarodowych Targów Słodyczy i Przekąsek ISM, które odbędą się w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2017 r. w Kolonii w Niemczech.

 

Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja polskiej branży słodyczy i wsparcie polskich producentów w nawiązaniu kontaktów z odbiorcami z Niemiec i innych krajów.

 

Zainteresowani polscy przedsiębiorcy mogą przesłać (na własny koszt) na adres Wydziału materiały promocyjne (foldery, ulotki, katalogi etc.) i/lub próbki produktów, które będą prezentowane w gablotach i dystrybuowane na stoisku.

 

Na stoisku będzie można również spotkać się potencjalnymi partnerami handlowymi i przeprowadzić rozmowy biznesowe.

 

Więcej informacji u koordynatora projektu: Wicekonsul Maciej Szmidt; e-mail: maciej.szmidt@trade.gov.pl lub tel. 0049 221 349958.

 

Adres do wysyłki materiałów promocyjnych:

Generalkonsulat der Republik Polen

Abteilung für Handel und Investitionen

An der Alteburger Mühle 6

50968 Köln, Germany

 

Źródło: www.een.org.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.