DisruptZapraszamy startupy reprezentujące sektor ICT do skorzystania z promocji na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas najbliższej edycji TechCrunch Disrupt.

TechCrunch Disrupt odbędzie się w terminie 5-7 września 2018 r. w San Francisco.
Więcej o TechCrunch Disrupt TUTAJ.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskich startupów ICT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym organizator oumożliwia:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas TechCrunch Disrupt zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z promocji na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas TechCrunch Disrupt prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Promianowską: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.