Zapraszamy polskie firmy i startupy z branży sprzętu medycznego do udziału i nieodpłatnego skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na targach ARAB HEALTH 2021 (21-24 czerwca 2021 r.) w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Stoisko zostanie zorganizowane przez Polską Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

ARAB HEALTH to największe na Bliskim Wschodzie i jedne z najbardziej znaczących na świecie targów wyposażenia i aparatury medycznej. Prezentowane są tam najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu elektromedycyny i technologii medycznych, IT w branży medycznej i zdrowotnej, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, fizjoterapii i technologii ortopedycznej oraz produktów jednorazowego użytku.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm działających w branży sprzętu medycznego wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwiamy:

  • wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety itp.) – ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 drukowane materiały promocyjne i gadżety będą dystrybuowane wyłącznie w przygotowanych wcześniej przez obsługę stoiska zestawach materiałów.

Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Z uwagi na obostrzenia i reżim sanitarny obowiązujący na targach Arab Health 2021 w związku z pandemią COVID-19, bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na tym wydarzeniu.

Firmy korzystające z powyższej oferty we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z polskiego stoiska na targach ARAB HEALTH 2021, piszcie na adres agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów Arab Health 2021 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

źródło: https://medical.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/313622,polskie-stoisko-na-targach-arab-health-2021-w-dubaju.html 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.