gamescom

Przedstawiciele firm z branży gamingowej będą mogli skorzystać z promocji na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT, w szczególności sektora gamingowego, wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach Gamescom biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale są zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

 

Firmy zainteresowane nieodpłatną promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym będą miały możliwość:

  • prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety itp.),
  • wyświetlania materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystania ze strefy b2b, w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na targach Gamescom prosimy o kontakt z Panem Sławomirem Biedermannem, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl.

Materiały promocyjne zainteresowane firmy mogą przesyłać do 11 sierpnia br.

Strona wydarzenia www.gamescom-cologne.com

Stoisko informacyjno-promocyjne na targach Gamescom zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Źródło: www.ict.trade.gov.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.