MedicaPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje stoisko narodowe podczas Międzynarodowych Targów Branży Medycznej MEDICA w dniach 12 – 15 listopada 2018 r. w Düsseldorfie w Niemczech.

Targi MEDICA w Düsseldorfie to największe i najważniejsze w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory szpitalnej opieki medycznej. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń.

Firmom i startupom z branży medycznej zainteresowanym skorzystaniem ze stoiska organizator umożliwia:

  • wpis do katalogu polskich firm obecnych na targach,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety itp.) na polskim stoisku,
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych,
  • udział w wydarzeniu networkingowym, które zostanie zorganizowane na polskim stoisku podczas trwania targów,
  • udział w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network – więcej informacji na stronie internetowej.

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z powyższej oferty, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania podczas wydarzenia oraz bilety wejściowe na targi MEDICA.

Zainteresowanych skorzystaniem z polskiego stoiska prosimy o kontakt z Panią Sylwią Banaszkiewicz, e-mail: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl.

Stoisko zostanie zorganizowane w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój).

 

Źródło: www.een.org.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.