ICTW ramach realizacji Branżowego Programu Promocji IT/ICT, polskie startupy reprezentujące sektor IT będą miały możliwość skorzystania z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji Web Summit w dniach 5-8 listopada 2018 r. w Lizbonie.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich startupów IT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku organizator umożliwia:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Web Summit 2018 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Strona wydarzenia Web Summit: https://websummit.com

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Źródło: https://ict.trade.gov.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.