aktualnosci_wmarr_10Krajowa Izba Gospodarcza przy współpracy z Senatem RP, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Białoruską Izbą Handlowo-Przemysłową zaprasza do wzięcia udziału w Polsko-Białoruskim Forum Biznesu towarzyszącym wizycie w Polsce p. Michaiła Miasnikowicza, Przewodniczącego Rady Republiki Zgromadzenia Narodowego Republiki Białoruś.

Ze strony białoruskiej w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele 38 białoruskich przedsiębiorstw z branży spożywczej, maszynowej, finansowej, meblarskiej, metalurgii, bankowości, samochodowej, elektromaszynowej, handlowej, odzieżowej, chemicznej i wielu innych.

Spotkanie odbędzie się 24 października 2018 roku w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii – Sala pod Kopułą przy placu Trzech Krzyży 3/5.

 

Lista uczestników:
Wersja polska (nazwy branż)
Wersja rosyjska (z opisem)

Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Celem wydarzenia jest pogłębienie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Białorusią, a także ułatwienie bezpośrednich kontaktów między przedsiębiorcami z obydwóch krajów. Po Forum odbędą się spotkania B2B.

Formularz rejestracyjny on-line na wydarzenie dostępny jest TUTAJ.

Informacji nt. wydarzenia udziela:

Biuro Współpracy z Zagranicą
Piotr Lipiec
tel: +48 22 630 96 06
e-mail: plipiec@kig.pl

Źródło: KIG

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.