Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie razem z Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną organizują podróż studyjną dla 8 touroperatorów z Białorusi w dniach 9 do 12 września 2019 r. Celem przyjazdu jest rozeznanie turystycznej oferty w kontekście przysyłania do naszego regionu białoruskich gości grupowych.

Chcieliby nawiązać kontakty z firmami i hotelami z naszego regionu. Dlatego chcielibyśmy przekazać im namiary podmiotów z regionu zainteresowanych współpracą z nimi.

Chętnie przekażemy Państwa ofertę dla grup zorganizowanych zaproszonym gościom. W związku z tym zwracamy się do Państwa o przesłanie w języku rosyjskim cenników grupowych wraz z informacją o osobie do bezpośredniego kontaktu, filmów obiektów/atrakcji, zdjęć obiektów/atrakcji. Otrzymane informacje skatalogujemy i przekażemy na pendrivach touroperatorom.

Powyższe informacje/pliki prosimy przesłać na adres akrawczynska@wmrot.org do 22 sierpnia 2019 r.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.