Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza polskie firmy i startupy z branży medycznej do udziału i nieodpłatnego skorzystania z polskich stoisk informacyjno-promocyjnych, które zostaną zorganizowane na targach Medica 2021 w Dusseldorfie oraz Zdravookhraneniye 2021 w Moskwie.

Celem organizacji stoisk jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskich stoiskach organizatorzy umożliwiają:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi. Szczegółowe zasady korzystania ze stoisk zostaną określone po ogłoszeniu przez organizatorów dokładnych obostrzeń w związku z pandemią COVID-19, jakie będą obowiązywały na terenie poszczególnych wydarzeń.

Wszystkie firmy zainteresowane osobistym skorzystaniem z powyższej oferty, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, zakwaterowania i wejściówek na targi.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Agnieszką Promianowską, agnieszka_promianowska@parp.gov.pl lub Małgorzatą Brodzicką malgorzata_brodzicka@parp.gov.pl

więcej informacji: https://medical.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/314873,polskie-stoiska-medica-zdravo-2021.html

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.