Stowarzyszenie ESWIP i Ad Rem sp. z o.o. uruchamiają kolejną i zarazem ostatnią już rekrutację do Inkubatora Przedsiębiorczości ,,Starter WiM’’, oferując wsparcie dla firm znajdujących się w początkowej fazie rozwoju, czyli funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 3 lata.

Przedsiębiorcy, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, zostaną objęci obligatoryjnie podstawowym zakresem wsparcia oraz dodatkowym, jeżeli wyrażą taką wolę:

a) Pakiet podstawowy (obowiązkowy):
– wsparcie opiekuna biznesowego,
– usługa coachingu i tworzenia biznesplanu,
– usługa specjalistyczna w zakresie tworzenia planu marketingowego,
– najem biura lub wirtualne biuro.

b) Pakiet dodatkowy (nieobowiązkowy):
– usługi technologii informacyjno – komunikacyjnych,
– usługi prawne,
– usługi księgowe,
– usługi specjalistyczne (związane z promocją),
– mentoring,
– szkolenia.

Udział w projekcie jest częściowo odpłatny – jednak w porównaniu ze stawkami rynkowymi będą to stawki mocno konkurencyjne. I tak na przykład wynajem biura jest możliwy od 150 złotych miesięcznie, doradztwo prawne za 20 złotych za godzinę, a usługi księgowe dostępne będą już od 50 zł miesięcznie. Ponadto, jak na inkubator przystało, każda firma będzie miała swojego opiekuna, z którym przygotuje plan inkubacji firmy i wybierze potrzebne jej usługi.

Pierwszeństwo udziału w projekcie będą miały firmy z branż średniej lub wysokiej techniki, w tym innowacyjne lub powstałe dzięki wsparciu z innych działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, bądź innych programów operacyjnych na lata 2014-2020.

Preferencyjnymi warunkami zostaną objęci również przedsiębiorcy działający w obszarach inteligentnych specjalizacji województwa warmińsko-mazurskiego, czyli:

  • ekonomia wody,
  • żywność wysokiej jakości,
  • drewno i meblarstwo.

Zapraszamy do współpracy młode przedsiębiorstwa z regionu. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.adrem.elblag.pl, pod numerem telefonu: 695 702 447 lub mailowo: adrem@adrem.elblag.pl – dodaje Adrian Płączyński.

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 grudnia 2022 r. z podziałem na nabory. Pierwszy z nich kończy się 26 sierpnia 2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.