aktualnosci_wmarr_10Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców (szczególnie MŚP prowadzące działalność gospodarczą na terenie Miasta i Gminy Dobre Miasto) oraz przedstawicieli jednostek samorządowych i komunalnych na bezpłatne seminarium INFO DAY – IPR, które odbędzie się 25.07. 2017 r. w Centrum Kulturalno- Bibliotecznym w Dobrym Mieście ul. Górna 1a. Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta w Dobrym Mieście.

W trakcie seminarium eksperci zaprezentują zasady ochrony własności intelektualnej w MŚP, ofertę EEN w tym zakresie oraz informację nt. międzynarodowej ochrony znaków towarowych. Po części oficjalnej odbędą się konsultacje indywidualne.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: ciitt@uwm.edu.pl

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 24.07.2017 r.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie prowadzi również kolejny nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa z zakresu prawa własności intelektualnej (IPR) w firmie. Szczegóły dostępne są TUTAJ

 

Pobierz:
Program
Formularz zgłoszeniowy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.