18 października w Olsztynie odbędzie się bezpłatne śniadanie biznesowe „Skuteczne zarządzanie – projekty i budżetowanie”.

Sprawne działanie przedsiębiorstwa wymaga dobrej organizacji i trafnych decyzji. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać wiedzę, skuteczne metody zarządzania oraz technologie aby prowadzić firmę przez duże wyzwania. Jak prowadzić rozległe i złożone projekty, uporządkować je dzięki efektywnemu budżetowaniu i wykorzystaniu narzędzi informatycznych. Na koniec eksperci podzielą się informacjami o nowościach i zmianach w prawie podatkowym. Zakres merytoryczny spotkania stanowi niezbędnik każdego menadżera. Ekspertami będą m.in. Robert Krool – jeden najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce; Tomasz Zając – nauczyciel akademicki, programista; Mariusz Wiśniewski – specjalista ds. systemów finansowych i kadrowo-płacowych.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i dostępna TUTAJ.

Podczas spotkania zostaną również zaprezentowane cases studies skutecznych wdrożeń IT w przedsiębiorstwach z różnych branż. W trakcie tych wystąpień przedstawiciele polskiego biznesu opowiedzą o swoich doświadczeniach i zainspirują do podjęcia projektów rozwojowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. 

Spotkanie będzie również transmitowane on-line.

Organizatorem cyklu jest Soneta – producent oprogramowania enova365. Patronami medialnymi cyklu są: Dziennik Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, portale branżowe erp-view.pl i decyzje-it.pl. Patronami wydarzeń są Pracodawcy RP, Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz lokalne i regionalne zrzeszenia pracodawców i przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się w:
BEST WESTERN PLUS Hotel Dyplomat
Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 28
W dniu 18.10.2017 r. (środa). Start godz. 8:30.

Szczegółowych informacji udziela: Robert Posłajko – Koordynator Projektu Biznes Trendy, tel. 721 211 213, robert.poslajko@enova.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.