Do dnia 16 lutego br. trwa rekrutacja do III edycji Programu Inkubacji Przedsiębiorstw realizowanego w ramach projektu nt.: Speed Up Your Business. W ramach przedsięwzięcia MŚP z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w początkowej fazie rozwoju, tj. do 3 lat funkcjonowania na rynku, w okresie 12 m-cy od dnia podpisania umowy inkubacji, zostaną objęci bezpłatnym wsparciem, w tym opieką managera inkubacji, usługą prawną, księgową, informatyczną oraz współpracą z ekspertem ds. marketingu, komunikacji, grafikiem. W programie inkubacji przewidziano również szereg szkoleń i spotkań biznesowych. Szczegóły wsparcia znajdują się w Regulaminie Organizacji i Realizacji Programu Rozwoju Przedsiębiorstw (Program Inkubacji)  dostępnym pod linkiem https://akceleratorspeedup.pl/#akcelerator 

W dniu 08 lutego br. odbędzie się Dzień Otwarty Speed Up Your Business, podczas którego będzie można spotkać się z ekspertami świadczącymi usługi w ramach projektu oraz kadrą zarządzającą, oraz wziąć udział w warsztatach Design Thinking SPEED UP YOUR BUSINESS – Startup Training: jak przyspieszyć rozwój swojej firmy, jak urzeczywistnić swoją wizję rozwoju produktu?” 

Szczegóły na temat projektu znajdują się na stronie https://akceleratorspeedup.pl/#akcelerator

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.