B2B18 października 2018 roku w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu odbyły się międzynarodowe spotkania biznesowe. W sesji b2b udział wzięło 19 firm z województwa warmińsko-mazurskiego, 5 firm z Finlandii oraz 3 firmy ze Szwecji. W sumie odbyło się 38 spotkań biznesowych.

Skandynawskie firmy przybyły do Elbląga na zaproszenie Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Rozmowy biznesowe poprzedziła konferencja „Otwarci na Skandynawię”, stanowiąca element promocji gospodarczej województwa warmińsko – mazurskiego. Celem wydarzenia było zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego i możliwości eksportowych województwa warmińsko-mazurskiego przedsiębiorcom ze Skandynawii, a także umożliwienie wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy gośćmi z zagranicy a przedstawicielami biznesu z Warmii i Mazur podczas bezpośrednich spotkań biznesowych.

Organizatorami sesji rozmów biznesowych były ośrodki sieci Enterprise Europe Network działające przy: Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Turku Science Park z Finlandii, Foretagspartner Stockholms, Rise Research Institutes of Sweden, Invest in Skane oraz Almi Foretagspartner Mitt.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.