AgraAgencja Rozwoju Mariboru podczas 56 Międzynarodowych Targów Rolno-Spożywczych AGRA 2018 organizuje spotkania biznesowe MEET4BUSINESS Agra 2018.

Spotkania odbędą się 28 sierpnia 2018 r. w Gornja Radgona na Słowenii.

Targi AGRA z ponad 50-letnią tradycją są największym i najważniejszym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowej. Podczas targów zaprezentuje się ponad 1800 wystawców z co najmniej 30 krajów z całego świata.

Spotkania biznesowe to coraz częściej integralna część wydarzeń targowo-wystawienniczych. Mają one na celu zainicjowanie międzynarodowej współpracy biznesowo-technologicznej. To szybki i skuteczny sposób na zaprezentowanie firmy potencjalnym partnerom biznesowym i szansa na zaistnienie na nowych rynkach.

Spotkania dedykowane są firmom działającym w sektorach:

  • żywność,
  • rolnictwo,
  • opakowania, techniki pakowania,
  • logistyka,
  • leśnictwo.

Spotkania biznesowe w czterech prostych krokach:

1. Rejestracja

Do 20 sierpnia br. wypełnij formularz online i utwórz swój profil biznesowy. Przedstaw swoje produkty/usługi i szczegółowo opisz swoje oczekiwania co do przyszłej współpracy biznesowej.

2. Promocja profilu

Po zakończeniu procesu rejestracji Państwa firmy będzie widoczny dla wszystkich uczestników, organizatora wydarzenia i będzie promowany wszelkimi dostępnymi kanałami.

3. Umawianie spotkań
Zaplanuj dwustronne spotkania biznesowe. Przeszukuj na bieżąco katalog uczestników, by zidentyfikować potencjalnych partnerów do rozmów. Wyślij zaproszenia na spotkania do interesujących Cię uczestników. Odpowiadaj na zaproszenia firm zainteresowanych Twoim profilem. 
Umawianie spotkań będzie możliwe do 22 sierpnia br.
Na kilka dni przed rozpoczęciem spotkań otrzymasz spersonalizowany harmonogram spotkań.

4. Spotkania biznesowe
28 sierpnia br. weź udział w spotkaniach, by nawiązać nowe relacje biznesowe. Każde spotkanie trwa 25 minut.

 
Program spotkań:

  • 11.00 – 11.45 rejestracja uczestników
  • 11.55 otwarcie spotkań
  • 12.00-16.00 międzynarodowe spotkania biznesowe

Szczegóły dostępne są na stronie dedykowanej spotkaniom MEET4BUSINESS Agra 2018 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.