CFIA to wydarzenie dla przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego. Swoje produkty i usługi na targach CFIA w Rennes we Francji tym roku zaprezentuje 1600 wystawców. Organizatorzy spodziewają się ok 22000 zwiedzających.

Najliczniej reprezentowane przez wystawców sektory to:

  • Pakowanie i kondycjonowanie
  • Składniki i żywność przetworzona;
  • Wyposażenie i procesy;

Podczas wydarzenia odbędą się międzynarodowe spotkania biznesowe. To szansa dla przedsiębiorców na nawiązanie długotrwałej współpracy międzynarodowej.

Podczas 20-minutowych spotkań uczestnicy mogą zaprezentować swoje produkty/usługi potencjalnym partnerom biznesowym i technologicznym.

Spotkania obędą się w terminie 12-14.03.2019 r. w Centrum wystawienniczym w Rennes we Francji.
Rejestracja trwa do 11 marca 2019 r., ale zaproszenia na spotkania można wysyłać i akceptować tylko do 6 marca 2019 r. Więcej o rejestracji TUTAJ.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty podróży i zakwaterowania we własnym zakresie.

Firmy z województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowane udziałem w spotkania biznesowych podczas CFIA Rennes 2019 zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem Enterprise Europe Network: een@wmarr.olsztyn.pl.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.