Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Warmińsko—Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalengo i Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zapraszają do udziału w spotkaniach kooperacyjnych organizowanych w dniach 11-12 października 2018 r. w Warszawie.
Spotkania odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów dedykowanym szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE) – Re energy Expo Poland 2018.
Więcej informacji o targach: http://reenergyexpo.pl/
Przy wyznaczonych stolikach w ciągu dwóch dni odbywać się będą wcześniej umówione rozmowy. Dzięki udziałowi w spotkaniach możliwe jest nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych bez wyjeżdżania z Polski. Warto!
KORZYŚCI
możliwość osobistego spotkania się z parterami do współpracy, w tym partnerami zagranicznymi,
zapoznanie się z nowymi trendami i technologiami w branży,
znalezienie nowych rozwiązań dla swoich pomysłów i projektów,
wymiana informacji na poziomie międzynarodowym.
UCZESTNICY
Architekci, instalatorzy, prosumenci, planiści i projektanci instalacji OZE, producenci i dystrybutorzy, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, koncerny energetyczne, rolnicy, leśnicy, badacze tematu i naukowcy, jednostki zajmujące się udzielaniem wsparcia finansowego, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, klastry, inwestorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej, przedstawiciele władzy publicznej, w tym: ministerstwa, samorządy, władze wojewódzkie i wiele innych.
KOSZTY
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Po zarejestrowaniu na spotkania kooperacyjne udział w targach jest również bezpłatny. Koszty ponosi ośrodek EEN przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.
LOKALIZACJA
Warszawskie Centrum
EXPO XXI Sp. z o. o.
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa
REJESTRACJA
4 proste kroki do międzynarodowego sukcesu
1) rejestracja profilu kooperacyjnego na stronie: http://www.b2fair.com/Registration/reenergyexpo2018/regSelectPartner
2) wybór partnerów do spotkań biznesowych
3) akceptacja lub odrzucenie zaproszeń do spotkań
4) udział w giełdzie kooperacyjnej RE-energy Expo Poland 2018
Szczegółowe informacje i rejestracja: http://reenergyexpo.pl/session/strefa-networkingu/
Osoba do kontaktu: PIOTR ODOJ, +(48) 89 512 24 02 , p.odoj@wmarr.olsztyn.pl
powrót