aktualnosci_wmarr_17

Ośrodek Enterprise Europe Network działającym przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie wraz z Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym zapraszają do udziału w konferencji i spotkaniach biznesowych pn. „Spotkania kooperacyjne START-UPÓW Olsztyna i miast partnerskich”.

Wydarzenie odbędzie się w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym w dniach 16-17 maja 2018r.

Celem wydarzenia jest umożliwienie nawiązania współpracy, więzi kooperacyjnych pomiędzy start-upami z miast partnerskich Olsztyna tj. Łuck (Ukraina), Gelsenkirchen (Niemcy) i Châteauroux (Francja) oraz firmami z naszego regionu jak również stworzenie perspektyw generowania wspólnych przedsięwzięć.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi przedsiębiorcom nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, poszerzenie oferty swojej firmy bądź znalezienie dystrybutorów dla swoich produktów, czy też znalezienie partnerów do wspólnej realizacji nowych przedsięwzięć biznesowych.

Część konferencyjna umożliwi uczestnikom zapoznanie się ze specyfiką ekonomiczną miast partnerskich Olsztyna oraz poznanie różnych systemów wsparcia dla start-upów realizowanych w tych miastach. Przewidziano również prezentację najciekawszych startup-ów działających na terenie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz w miastach partnerskich.

Udział w konferencji i spotkaniach biznesowych jest bezpłatny.

Rejestracja profili firm i na konferencję odbywa się poprzez strone internetową wydarzenia: https://b2bharmo.com/Olsztyn2018/

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem Enterprise Europe Network.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.