aktualnosci_wmarr_10W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz partnerów wydarzenia serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat konkursów unijnych dla firm, organizowanych przez PARP w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

 

Spotkanie odbędzie się 28 października 2016 r. (w godz. 10:00 – 12:30) w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Trylińskiego 2, budynek, parter, BK sala 15B.

 

Organizatorem spotkania jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerami wydarzenia są Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Elbląski Park Naukowo-Technologiczny, Park Naukowo-Technologiczny w Ełku oraz Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego.

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem strony http://spotkaniedlafirmparp.evenea.pl/
lub wysyłając wiadomość na adres l.panfil@opnt.olsztyn.pl z danymi (imię i nazwisko, adres mailowy, firma, miejscowość).

Z jednej firmy można zgłosić jednego przedstawiciela.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz:

program-spotkania

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.