plakat-forumMIT Enterprise Forum Poland ogłasza nabór do drugiej edycji programu akceleracyjnego dla polskich Startupów. Jest to jedyny tego typu program w Polsce, afiliowany przy Massachusetts Institute of Technology – Enterprise Forum (MITEF).

W imieniu MITEF Poland oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 października br. (godz. 11:00) w sali konferencyjnej Centrum Innowacji i Transferu Technologii, przy ul. Prawocheńskiego 9 w Olsztynie.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się na facebooku: https://www.facebook.com/MITEFPoland/events
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: k.mozejko@fpt.org.pl
Więcej informacji: www.mitefpoland.org

Dodatkowe informacje na temat programu:

W ramach naszego programu otrzymują Państwo:

 • 6 warsztatów akceleracyjnych, podczas których z pomocą metody Billa Auleta, dyrektora Centrum Przedsiębiorczości MIT, nauczą się Państwo w jaki sposób założyć i prowadzić z sukcesem startup (por. Disciplined Entrepreneurship. 24steps to a successful startup).
 • 6 kolacji networkingowych, w których brać udział będą przedstawiciele świata biznesu, nauki oraz mediów, a także przedstawiciele naszych partnerów oraz mentorzy.
 • Co najmniej 2 mentorów, jeden Polski i jeden zagraniczny, dopasowani indywidualnie do potrzeb zespołów.
  Specjalne sesje warsztatowe z naszymi partnerami.
 • Pitching Academy wg. Programu Lindy Plano, która jest trenerem dla przedsiębiorców od 2005 roku. W tym czasie pomogła ponad 600 przedsiębiorcom, którzy dzięki jej pomocy zdobyli finansowanie na poziomie ponad 250 mln USD (por. https://www.planoandsimple.com/about-linda/).
 • Trenerzy z MITEF Global i MITEF Poland.
 • System intensywnej pracy nad modelem biznesowym poza warsztatami. System skoordynowanych prac domowych, sprawdzanych i komentowanych przez trenerów.
 • Demoday, szansa na prezentację własnego pomysłu ze sceny oraz w ramach Poster Session przed polskim środowiskiem inwestorskim.
 • Darmowy udział w corocznej konferencji StartSmart Poland, która służy budowaniu mostów między nauką i biznesem, a w której udział biorą prelegenci z całego świata.
 • Finaliści wezmą udział w tygodniowym Bootcampie w Bostonie (MA) na MIT, gdzie będą mieć szansę pracy nad swoimi projektami z wykładowcami z MIT, a także prezentacji ze sceny, w ramach Investor Showcase dla środowiska inwestorskiego Massachusetts.
 • Wstąpienie do społeczności MIT Enterprise Forum, która koncentruje najbardziej innowacyjne pomysły z całego świata.

W drugiej edycji Programu Akceleracyjnego MITEF Poland uruchomione zostaną dedykowane ścieżki branżowe, w których akceleracja zespołów będzie wspierana przez partnerów biznesowych:

 • PKO Bank Polski
 • Grupę Adamed
 • KGHM Cuprum
 • PGNiG

Partner głowny:
PKO Bank Polski, jako partner główny MIT Enterprise Forum Poland, po raz kolejny włączył się w inicjatywę wsparcia start-upów, których głównym kapitałem jest innowacyjność oferowanych rozwiązań i nieszablonowy sposób myślenia. Let’s Fintech with PKO Bank Polski!” jest dedykowaną ścieżką dla start-upów, których pomysły obejmują rozwiązania finansowe związane z płatnościami, bankowością mobilną i internetową, bezpieczeństwem i inwestycjami.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.