aktualnosci_wmarr_12

 

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza, w imieniu Wydziału Promocji Handlu oraz Inwestycji w Abu Dhabi, do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas targów spożywczych SIAL Middle East, które odbędą się w dniach 5 – 7 grudnia 2016 r. w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

SIAL Middle East odbędzie się w Abu Dhabi National Exhibition Centre (ADNEC) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wydział Promocji Handlu oraz Inwestycji w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie), wykupiło stoisko informacyjno- promocyjne o powierzchni 9m2 na ww. wydarzeniu, celem nieodpłatnego udostępnienia jego powierzchni polskim firmom.

 

 

Sial Middle East skupia liderów branży spożywczo-rolnej państw Bliskiego Wschodu i Zatoki Arabskiej. To wielki hub dla firm, które szukają partnerów oraz agentów lokalnych do wprowadzenia swoich produktów żywnościowych na rynki Zatoki Arabskiej.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailem do dnia 23 października br. na adres: abudhabi@trade.gov.pl

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje pierwszeństwo zgłoszenia (mamy możliwość zaprosić max. 4-5 firm ).

Firmy, które zostaną zaproszone na stoisko na targach SIAL Middle East, oprócz materiałów promocyjnych proszone są także, o ile to możliwe, o przywiezienie roll-upów, magnesowanych ścianek, stelaży na foldery itp., które zmieszczą się w bagażu podręcznym lub check-in. Na stoisku będą odpowiednio stoliki, krzesła, stojaki i lady na materiały.

 Więcej informacji: https://uae.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/213512,zaproszenie-na-stoisko-narodowe-na-targach-sial-middle-east-.html

Źródło: www.uae.trade.gov.pl

 

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.