Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz trzeci zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne podczas Pioneers Festival.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskich startupów reprezentujących sektor ICT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów.

Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w Pioneers Festival biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na konferencję osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Startupom zainteresowanym nieodpłatną promocją swojej oferty na polskim stoisku na Pioneers Festival organizator umożliwia:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety, itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach,
  • skorzystanie ze strefy b2b w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Film z zeszłorocznej edycji Pioneers Festival dostępny jest TUTAJ.

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na Pioneers Festival prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Promianowską, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Pioneers Festival zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.


powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.