poniedziałek, 23 września, 2019

Szkolenie dotyczące oznaczenia CE

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego na szkolenie „Wprowadzanie do obrotu wyrobów zgodnie z wymaganiami dyrektyw przewidujących oznaczenie CE”, które odbędzie się 15.10.2019 r. (wtorek) w Starej Kotłowni w Olsztynie (ul. Prawocheńskiego 9, sala 2A).

Podczas szkolenia przedsiębiorcy:

  • zdobędą wiedzę na temat wymagań dyrektyw europejskich i umiejętność ich odniesienia do własnego wyrobu,
  • poznają wymagania norm zharmonizowanych oraz ścieżkę nadawania oznakowania CE dla różnych wyrobów,
  • poznają obowiązki producentów, importerów i dystrybutorów wyrobów wprowadzanych do obrotu na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (w tym Polski),
  • uzyskają wiedzę na temat zakresu i zawartości dokumentacji dotyczącej nadania oznakowania CE dla wyrobów.

Szkolenie poprowadzi pan Paweł Piwowarczyk – absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, konsultant, audytor i trener w ramach systemów zarządzania  ISO oraz oznaczenia CE. Przeprowadził samodzielnie ok. 400 projektów dotyczących CE, ok. 150 wdrożeń systemów zarządzania oraz wiele szkoleń z w/w tematyki.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia online należy przesyłać do 10 października. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Program

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

PRZYDATNE LINKI

EEN Olsztyn 2023
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.